Etykiety

niedziela, 20 maja 2018

Opowieść należeć Papuas o miłość i zazdrość

"Shimuuu! Shimuuu!" My witać Wy na ziemia należeć my. My Wam pokazać historia - dziewczyna i chłopaki. Ta jedna jest dziewczyna. Ona czekać na chłopaki. Chłopaki tańczyć - oni chcieć pojść z ta dziewczyna. Ona czekać, oni tańczyć i starać się mnóstwo za bardzo. O, ona wybrać. Ale to nie chłopak należeć ona, ona pójść z inny. On rozpaczać mnóstwo za bardzo. On tarzać się na ziemia i być mnóstwo za bardzo zły. Gdy dziewczyna tak robić, chłopak czasem nie chcieć żyć. On pójść do las i skończyć. O, on wisieć na drzewo.

Teraz dziecko należeć on szukać on w las. Ono wołać ojciec należeć ono. Ono widzieć ojciec wisieć na drzewo, ono rozpaczać mnóstwo za bardzo. Ono biec do wieś należeć oni i krzyczeć. Przybiec inne ludzie z wieś. Przybiec też inne dzieci ojciec który umrzeć. Oni mnóstwo za bardzo rozpaczać i zabrać ojciec do wieś.

Z las wyjść teraz dziewczyna z drugi chłopak. Rodzina należeć zmarły być mnóstwo za bardzo zła. Oni krzyczeć mnóstwo za bardzo. Teraz oni wszyscy bić się. To coś być koniec historia należeć my. My mnóstwo za bardzo cieszyć się wy do nas przyjechać.

"Wy posłuchać: oni biali nie być turysta. Oni rodzina należeć doktor Dżoaski. Nie być turysta. Oni przyjechać do Papua Nowa Gwinea spotkać ludzie należeć nasz kraj. Oni być dobrzy ludzie."


Wy móc zobaczyć wyroby należeć my. Maski, naszyjniki, kina. My mieć też siekiera z kamień i łuk. O, ty dobrze wyglądać z siekiera należeć my! To coś być korona z pióra należeć kazuar. Kazuar być ptak duży mnóstwo za bardzo. On móc zabić człowiek. Wy móc kupić jakaś rzecz należeć my. My nie chcieć mnóstwo za bardzo kina. Wy dobrzy ludzie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz